FM Group jest międzynarodową firmą, która zajmuje się dystrybucją i produkowaniem perfum oraz środków czystości. Fm pozwala swoim klientom na to, aby zostali oni dystrybutorami tej marki. Oznacza to, że FM chce się dzielić swoimi zyskami właśnie z dystrybutorami. Generalnie praca jako konsultantka FM Group nie jest trudna, wystarczy poświęcać jej kilkadziesiąt minut dziennie, aby stać się posiadaczem dodatkowego dochodu w wysokości około 300-500 złotych miesięcznie.

Dołącz do klubu FM

Oczywiście nie jest to reguła, ale w większości przypadków wystarczy tylko tyle czasu, aby zarobić takie fajne pieniądze. O co tutaj chodzi? Zacznijmy od początku.

Osoby, które pragną dołączyć do klubu FM powinny wejść na stronę firmową, gdzie można dokonać rejestracji w klubie. Jest ona darmowa, ale można dodatkowo zamówić sobie starter produktów (testery perfum), które umożliwią pokazanie ich swoim znajomym (potencjalnym klientom). Osoba, która współpracuje z marką FM Group ma prawo zamawiać produkty w znacznie niższej cenie. Jest to średnio obniżka pokroju 20-35 procent od ceny standardowej. Prawda jest taka, że warto się zarejestrować w FM Group chociażby po to, aby mieć dostęp do tańszych perfum. Jest to świetna sprawa, ponieważ można wiele zaoszczędzić na tym polu.

Dodatkowy zarobek z FM Group

Niemniej jednak osoby, które chcą zarabiać dodatkowo pieniądze, mogą pośredniczyć między klientem a FM Group. Wtedy klient płaci 100% ceny, czyli powiedzmy 100 złotych, z czego my otrzymujemy prowizję 20-35 złotych (20-35 procent). Nie ma więc jakichkolwiek wątpliwości, że FM daje spore możliwości zarobkowe. Nie trzeba się napracować, aby zarobić. Wystarczy znaleźć takie osoby, które będą potencjalnie zainteresowane zakupem produktów.

Im więcej takich zamówień w skali tygodnia czy miesiąca, tym większa szansa na to, że zarobimy więcej pieniędzy. Zarobki są tutaj nieograniczone, oznacza to, że to, ile zarobimy zależy tylko i wyłącznie od naszego czasu włożonego w pracę dystrybutora produktów FM Group. Chcesz się zarejestrować? Wejdź na zostanfm.pl/rejestracja i podaj swoje dane osobowe już teraz, wybierz starter (mały, średni, duży) i czekaj na przesyłkę od kuriera!