Netflix - co warto obejrzeć? Propozycje z FORUM

Netflix - co warto obejrzeć? Propozycje z FORUM

Platforma Netflix nieustannie zasypuje nas nowymi premierami i powrotami ulubionych seriali. Czasem można się w tym wszystkim pogubić. Co więc warto obejrzeć na Netflix? Postanowiliśmy przeanalizować najciekawsze propozycje z forów internetowych, aby przedstawić wam wybrane premiery Netflix i powroty kultowych tytułów w 2024 roku.

Nowe premiery Netflix 2024

Jeden dzień

Oczekiwana premiera: 8 lutego. Adaptacja bestsellerowej powieści Davida Nicholsa przedstawiająca historię dwójki przyjaciół, Eleanor i Dexa, której losy obserwujemy przez jedną datę w roku, przez 20 lat. To opowieść o dojrzewaniu, miłości, relacjach i upływającym czasie.

"Już nie mogę się doczekać tej premiery na Netflix! Powieść 'Jeden dzień' była rewelacyjna, więc mam nadzieję, że dobrze to przełożyli na ekran" - czytamy na jednym z forów.

Avatar - Ostatni władca wiatru

Premiera: 22 lutego. To powrót do kultowego animowanego świata, 100 lat po wydarzeniach z oryginalnej serii. Aang i jego przyjaciele muszą stawić czoła nowym zagrożeniom dla harmonii wszechświata. Obowiązkowa pozycja dla fanów fantasy, akcji i walki dobra ze złem.

Dżentelmeni

Oczekiwana premiera: marzec. Czarna komedia kryminalna przedstawiająca losy pięciu oszustów, którzy wplątują się w diabelską grę. To satyra na bogactwo i ambicje, łącząca kryminał z czarnym humorem.

Supersex

Jeden z ciekawszych tytułów tej wiosny. Lekka i zabawna historia o superbohaterach, którzy stracili swoje moce i muszą na nowo odnaleźć się w normalnym świecie. To komediowa opowieść o kryzysie tożsamości i relacjach międzyludzkich.

Problem trzech ciał

Wyczekiwana ekranizacja monumentalnej powieści sci-fi autorstwa Liu Cixina (data premiery nieznana). To thriller o pierwszym kontakcie ludzkości z obcą cywilizacją i próbach zrozumienia jej intencji.

"Bardzo czekam na tę premierę na Netflix. Książka 'Problem 3 ciała' to majstersztyk, mam nadzieję, że serial będzie równie dobry!" - piszą fani na forach.

Kolejne sezony kultowych seriali

Oczywiście na Netflix powrócą również długo oczekiwane kolejne sezony ulubionych seriali:

  1. Emily w Paryżu (sezon 3) - premiera pod koniec 2024 roku. Emily będzie kontynuować swoje perypetie miłosne i karierę w stolicy Francji.
  2. Squid Game (sezon 2) - zapowiedziana kolejna runda krwawej i brutalnej gry o przetrwanie. Nowi uczestnicy, jeszcze wyższe stawki.
  3. Cobra Kai (sezon 6) - jesienią 2024 powrócą dalsze losy Johnny'ego i Daniela, prowadzących rywalitujące dojo karate. Kolejne wyzwania i romanse czekają ich uczniów.
  4. Outer Banks (sezon 3) - letni powrót przygodowego serialu, gdzie John B., Sarah i przyjaciele znów ruszą na poszukiwanie skarbów i sekretów swoich rodzin.

Pozostaje tylko jedno pytanie - co warto obejrzeć na Netflix? Sądząc po opiniach z forów, na liście premier i powrotów każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeśli szukasz dobrej komedii obyczajowej - spróbuj "Jeden dzień" czy "Supersex". A może wolisz mroczne kryminały jak "Dżentelmeni"? Fani thrillerów sci-fi z pewnością nie przegapią "Problemu 3 ciała". Jest też coś dla miłośników wielkich sag fantasy - "Avatar". No i oczywiście kultowe kontynuacje lubiaych seriali!